?

Log in

No account? Create an account

Все може бути

Карма спалюється в горнилі усвідомлення

Name:
Дея Тинор
Location:
Schools:
Дуже коротко про мене. Я народилася, виросла і прожила більшу частину життя в Дніпропетровську. Зараз живу в Києві. Працюю в сфері інформаційних технологій. Почуття гумору маю. Хамства не люблю (хоча сама інколи проявляю агресію).

ЖЖ для мене - це електронний щоденник, тому більшість записів в моєму журналі - щоденникові. Журнал я веду для себе і пишу там в основному про себе і про те, що мене оточує. Тому тут є записи про мої хобі (в основному про вишивку), звіти з місць і подій, де я була. Іноді я розміщую в журналі статті та розповіді, які здаються мені цікавими або відображають мій світогляд.

Хороша цитата

Лінію оборони тримають живі. Ліна Костенко "Записки українського самашедшого"

Що тут може бути цікавого
Список тегів

Wish-list


Країни, де я була


Соціальна реклама:



Якщо ви хочете мене зафрендити, дуже рекомендую до прочитання 100 фактів про мене і мою френдополітику

Взаємозафренд за замовчуванням не підтримую, але ввічливим коментаторам і новим цікавим знайомствам буду рада.
Из числа библейских женщин вы -- Девора
Вы — единственная женщина из Судей Израиля. Вас все уважают, у вас безупречная репутация (а ведь из ваших коллег-мужиков каждый хоть раз, да накосячил), и все равно ваше положение не столь устойчиво. Единственная тому причина — гендерная дискриминация.

image
Пройти тест

Categories

история, образование, общество, происшествия, экология, искусство, кино, литература, музыка, спорт, еда, животные, природа, путешествия, медицина, здоровье, эзотерика, философия, дети, семья, it, компьютеры, космос, наука, россия, отношения, юмор, психология, отзывы, рукоделие, лытдыбр, праздники, птицы, лингвистика, ссср

Statistics