кактус

Все може бути

Карма спалюється в горнилі усвідомлення

Previous Entry Share Next Entry
Прочитано за цей місяць
кактус
deyatinor
Ліза Сі, Сніжна Квітка та заповітне віяло
Повість американської письменниці з китайським корінням Лізи Сі. Розповідь про життя жінки "середнього класу" у Китаї 19 століття. Бинтування ніг, заміжжя, родинне життя, яке переривається лихами типу епідемії холери або нападу повстанців. У книзі одна з основних тем - дружба між оповідачкою, Лілією та дівчиною на ім'я Сніжна Квітка, а також жіноча мова нушу.
Нідзьо, Непрохана повість
Пам'ятник японської літератури 13 століття. Щоденник з елементами повісті та великою кількістю віршів-танка. За змістом - жахливий жах. Дівчину-підлітка гвалтує колишній імператор з відома і дозволу її батька, який таким чином хоче зробити кар'єру. Батько помирає, не доживши до народження онука. І далі все життя - гарне зовні, але суцільне гвалтування зсередини. Якщо чесно, відхід оповідачки до монастиря мені здався звільненням.
Галина Вдовиченко, Купальниця
Ще одна книга моєї улюбленої Галини Вдовиченко. "Сестра Кері" Драйзера, переведена в новий час та в Україну. Дуже талановита дівчина, яка протягом книги розкриває свій талант і одночасно втрачає кохання чоловіків.
Вероніка Рот, Дивергент
Книга, за якою був знятий одноіменний фільм. Постапокаліптичний світ, динамічна історія, героїня із суперздатностями. Сюжетно нічого особливого, але читається легко. Ще мені сподобалося, як авторка вставила шматки класичного американського протестантизму в книгу.

  • 1
уххх. первые две - серьёзные книги!
или меня их восточность так зацепила ;)

они там такие непонятные, что нужно некоторое количество книг прочитать, да, чтобы вообще хоть приблизиться к пониманию их образа жизни и мышления 0_0

Я давно увлекаюсь восточными культурами (не только японской и китайской), поэтому периодически читаю что-то. Моё любимое - Эми Тан "Клуб радости и удачи".
А японцы и китайцы ИМХО, очень скрытные.

вот потому-то мы о них ничего и не знаем ;))
*ну или мало.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account